Rúžové zlato - horúci hit sezóny

Ružové zlato, alebo " rose gold " je už dlhšiu dobu v kurze, ale momentálne zažíva svoj najväčší boom a stal sa hitom sezóny. Nie je dôležité, či ste žienka v domácnosti, vyťažená managerka, predavačka alebo si užívate zaslúžený oddych na dôchodku. Ponuka je skutočne pestrá od lacnejších, či menších doplnkov po drahšie. Takže si skutočne vyberie každá. A priznajme si, dámy, dnešný rýchly život nám často dáva zabrať...tak prečo sa neodmeniť a nespraviť si radosť ? Dôležité je, aby sme sa dobre cítili samé pred sebou, ale netreba zabúdať, že aj čo sa nosenia šperkov týka, platí tu pár zásad. Takže ako nosiť a kombinovať šperky ( nie len ) vo farbe rose gold ??

Tak, ako veľa iných mýtov, neplatí už ani ten, že sa nesmú kombinovať rôzne odtiene farieb a druhy šperkov. Možno by vaša postaršia suseda nesúhlasila, ale skutočne je dnes v poriadku, ak máte skombinované zlato so striebrom, či ružové zlato s bielym. Faux pass si takýmito kombináciami rozhodne neurobíte. Dôležitý je len celkový efekt. Je dobré mať na mysli, aký by mal byť výsledok.

Novinky 2016

Náušnice Georgia Roses              Náušnice Georgia Magnolle 

  

Náramok Georgia Shell                    Náušnice Georgia Shell I

  

Náušnice Georgia Shell                 Náhrdelník Georgia Shell

  

Náhrdelník Georgia Ophelia         Náušnice Georgia Ophelia

  

Brošne 

Pri dotváraní vášho outfitu pomocou šperkov je dobré držať sa zásady menej je viac. Zvoľte si preto jeden dominantný šperk, na ktorý by ste chceli upriamiť pozornosť. Nezabúdajte pritom na to, že aj pomocou neho viete takpovediac zamaskovať Vaše prípadné drobné nedostatky. Napríklad, ak chcete odpútať pozornosť od znamienka, čo vám prekáža na tvári, zvoľte väčšiu brošňu a upriamite tak pozornosť na oblasť dekoltu .... a ako bonus potvrdíte, že máte excelentný štýl, lebo brošne sú momentálne veľmi v kurze.

Brošňa Nicol                                  Brošňa Milena

  

Brošňa Abigail                              Brošňa Savanna

 

Alebo naopak, ak si neželáte pútať pozornosť na dekolt, zvoľte výrazný prsteň, či extravagantnejšie náušnice. Moderné je aj tzv. vrstvenie šperkov. Jeho princíp spočíva v tom, že na jednom prste máte viacero prstienkov, alebo na jednej ruke viacero náramkov . Netreba to však ani tu preháňať z množstvom, aby ste práve naopak nevzbudili dojem, že ste sa nevedeli rozhodnúť, ktorý náramok si vybrať a ešte aj popri tom úplne zanikne dominantný šperk.

Vo všeobecnosti platí, že so zlatom čo sa počtu týka to netreba preháňať. Ak sa vám vrstvenie páči, možno bude lepšie použiť šperky z iného materiálu, ako je zlato. Výnimku však majú snubné prstene a obrúčky, pri ktorých je vrstvenie aj všemožné kombinovanie úplne v poriadku.

Moderné prstene

Prsteň Geneva                               Prsteň Alexia                                

 

Náušnice v kobminácii s ružovým zlatom

Náušnice Adelle                          Náušnice Elsie

 

Náušnice Dallia                           Náušnice Edline

 

Ružové zlato sa krásne hodí ku všetkým odtieňom pokožky a v správnych kombináciách pekne rozžiari váš outfitt. Farba rosé má najbližšie k odtieňu farby medi, preto krásne ladí s doplnkami v týchto farbách. Skvele sa k nemu hodia listové kabelky, opasky, či topánky v medených tónoch. Treba však mať na pamäti, že aj tu platí už spomínané menej je niekedy viac a pokiaľ chcete nechať vyniknúť šperk, ostatné doplnky vyberajte s mierou.

V našej ponuke nájdete sety, prstene, náhrdelníky, náušnice, brošne pod označením"rose gold" prevedenie rúžové zlato.

Príklady pre šperky / luxusnú bižutériu z rúžového zlata

Elegantný set pre zrelé dámy s módnym opálom a Swarovski Elements

Set Jannine                                    Náramok Jaclyn

 

Jemný set pre dievčatá a dámy s módnym opálom a Swarovski Elements

Set Lousiana                                  Prsteň Lousia

  

Set Ornella                                   Náramok Moone         

  

Svieže sety vo farebnom prevedení

Set Georgine                                  Náhrdelník Odetta dlhý

 

Náramky so Swarovski Elements

vedia príjemne osviežiť naše rúčky a dodať nám punc ladnosti a elegancie. Našťastie výber je už dnes naozaj pestrý, od  čírych, jednofarebných až po farebné krištáľové kombinácie vsadené do rúžového zlata.

Náramok Olliviera                           Náramok Cadencia

  

Náramok Mercia                            Náramok Floriana

  

Náramok Editha                            Náramok Agathe

  

Takže milé dámy, ak nevlastníte ešte žiaden šperk v trendy farbe ruží, je najvyšší čas to zmeniť. V našej ponuke nájdete veľa krásnych šperkov, vďaka ktorým sa svetu ukážete ako dáma s excelentným štýlom. Treba však vyberať srdcom a počúvať svoj šiesty zmysel. Ten vám napovie, ktorý šperk je ten správny pre Vás, či osobu, ktorú chcete potešiť a obdarovať. Vždy je predsa najdôležitejšie, ako sa cítite Vy a nie to, čo nám diktujú módne trendy. 

 


Zdieľať článok

Napíšte komentár

Komentáre sa pred zverejnením overujú

Ďakujeme za Vašu priazeň (viac tu)

Zavolajte nám, radi Vám pomôžeme. Stlačte tlačidlo.
+421 948 668 662