O nás

Kontakt: info@klenotky.sk, tel.c : 0948 668 662

Kde bolo tam bolo ... vznikla klenotka :). Ale také jednoduché by to nebolo, že áno, nakoľko nežijeme v rozprávke. No pokiaľ sa človek priblíži k tomu, čo ho baví a napĺňa, tak aj v skutočnosti môže žiť svoju "rozprávku". Odjakživa ma bavilo veci tvoriť a vymýšľať. No v dnešnej uponáhľanej dobe niekedy ani nevidíme, čo nás skutočne baví a napĺňa. Mnohokrát robíme veci, ktoré nás nebavia, pretože ich robiť musíme. Vyžaduje si to táto doba, tento systém. Preto je úžasné, keď sa človek aspoň z časti stane súčasťou niečoho, čo mu je srdcu blízke. No a samozrejme ma baví internet ako taký v plnej svojej kráse s mnohými možnosťami, ktoré ponúka. Aj toto je jedna z ciest našej realizácie.

Súhra tvarov, farieb, materiálov, kamienkov, krištáľov ma skutočne fascinuje. Každý jeden kus šperku má svoju identitu, vlastný príbeh, kľudne to nazvime dušou šperku. Preto všetky tieto šperky nazývame klenotkami. Klenotka je šperk, ktorý Vás zaujme nielen dizajnom, ale hlavne zasiahne Vaše zmysly a stane sa Vášmu srdcu blízky. Klenotka má priniesť radosť, rozžiariť nielen Vás, ale aj Vaše okolie. Podľa mňa každá jedna žena miluje šperky. Rozdiel je len v tom, o aké šperky ide. Jemné, masívne, farebné, zlaté, strieborné, elegantné, rafinované, romantické ... Šperk je najkrajším darčekom pre ženu.

Každá si istotne nájde tú svoju obľúbenú klenotku. A tak by sa aj k nej mala chovať. Hýčkať ju a opatrovať. Preto každá jedna klenotka príde od nás k Vám v darčekovej krabičke. Táto krabička je v súlade s identitou našej stránky, vonkajšia farba antracitu a vnútro vyložené čiernou podložkou si klenotky určite zaslúžia.

Uzatvorili sme dlhodobú spoluprácu priamo s výrobcami týchto šperkov. Šperky sú jedinečné, nakoľko výrobcovia sledujú aktuálne trendy v módnom priemysle a mnoho krát tento smer aj určujú. Mnohé šperky sú vyrábané ručne s vysokou precíznosťou. Zároveň si vymieňame rôzne požiadavky a návrhy, ktoré by sme časom chceli priniesť do našej ponuky.

Cieľom internetového obchodu klenotky.sk je postupné rozširovanie ponuky krásnych šperkov s dostupnou cenou. Chystáme pre Vás veľa noviniek a rôznych doplnkových služieb. 

Klenotky Vám poskytujú kompletný servis. Vaša spokojnosť je veľmi dôležitá. Klenotky Vám taktiež poskytujú vizuálny zážitok z nakupovania a jednoduchú orientáciu v jednotlivých častiach ponuky. V prípade akýchkoľvek otázok sú Vám klenotky k dispozícii. Na každú situáciu sa nájde vhodné riešenie.

Pre všetky texty, básne, názvy - obsah sú vyhradené autorské práva.

Klenotky je registrovaná ochranná známka.

 

            

 

 

 

 

 

Ďakujeme za Vašu priazeň (viac tu)

Zavolajte nám, radi Vám pomôžeme. Stlačte tlačidlo.
+421 948 668 662