Referencie

V tejto sekcii nájdete referencie od niektorých našich zákazníkov, ktorí nám dali súhlas na ich zverejnenie. Samozrejme plne rešpektujeme, akým spôsobom chce mať zákazník uvedené meno, priezvisko, či mesto, z ktorého pochádza, (čo si navzájom vždy odkomunikujeme emailom , prípadne sms).

V prvom rade si ceníme nákup a prejavenú dôveru. Poskytnutie referencie je slobodná voľba nášho zákazníka. Ak sa tak rozhodne, srdečne ďakujeme.

.....

Dobrý podvečer, chcem poďakovať za brošňu LUXURY AMBRA,ktorá je nádherná a naozaj luxusná.Je  to darček k okrúhlemu jubileu a som presvedčená,že sa bude páčiť. Ešte raz veľká vďaka a teraz si idem objednať pre seba.

S pozdravom Jana V.

.....

Dobrý deň 

Prsteň dnes prišiel je nádherný veľmi pekne ďakujem a ten text na vizitke je naozaj úžasný  ✨
Krásne sviatky prajem 🎄

Monika Kmeťová
...
Dobrý deň Klenotky,
chcem sa poďakovať za Vaše služby a starostlivosť. Nečakaný darček veľmi potešil :). Každá Vaša zásielka je čistá, klenotky pekne nastajlované v krabičke a k tomu Vaše kartičky, ktoré robia radosť :)
Všetko dobré 
Milada Janíčková

....

Dobrý deň Klenotky, objednané náramky sú prekrásne. Je to moja tretia objednávka a vždy ma zaujme ďalší kúsok, ktorému neodolám. Ďakujem za skvelú starostlivosť. S prianím pekného dňa

M. Zimanyová

....

Dobrý deň, chcem sa veľmi pekne poďakovať za pomoc pri výbere darčeka. Vaša komunikácia je naozaj milá a na profi úrovni. Prajem veľa spokojných zákazníkov.

Adela Poláková

....

Dobrý deň, ďakujem velmi za Váš milý a profesionálny prístup pri emailovej komunikácii. Šperky, ktoré sme nakoniec vybrali sú perfektné a všetkým sa páčili. Takže prvá, ale nie posledná objednávka :)

Krásny deň, Darina Tomanová

....

Dobrý deň,

so stránkou Klenotky.sk som maximálne spokojná. Objednala som si náušnice a náhrdelníky, ktoré prišli nádherne zabalené a ku každému bolo aj zaujímavé motto na zamyslenie :).  Všetky šperky sú veľmi kvalitné kúsky a ešte krajšie ako na obrázkoch. Veľmi oceňujem aj komunikáciu a seriózne jednanie obchodu so zákazníkom, pani majitelka je veľmi ústretová a milá :). Želám veľa ďalších spokojných zákazníkov.

M. Šranková

....

Dobrý deň, perlový set nám už prišiel, je krásny, páči sa všetkým kolegyniam, tak určite sa darček bude páčiť. Ďakujeme veľmi pekne za ústretový prístup, milú komunikáciu a rýchle dodanie. Prajeme veľa spokojných zákazníkov a určite budeme odporúčať Vašu stránku. Kolektív pedagógov MŠ Madunice :)

....

Dobrý deň,
šperkový set prišiel v poriadku. Je nádherný, krajší v skutočnosti ako na obrázku. Este raz Vám ďakujem.
Pekný deň
Lubomira Blidarova

....

Ďakujem veľmi pekne, tovar dnes dorazil. Ste topka, tá rýchlosť ma dostala a tovar krásny.

Prajem všetko dobréé.

Gabika, Poprad

...

Dobrý deň,

Chcela by som vyjadriť veľkú spokojnosť so šperkami z Vášho obchodu. Z klenotiek si objednávam šperky už roky a môžem povedať, že všetky sú stále krasne, akoby boli nové. Náušnice, náhrdelníky, náramky, sú to krásne kúsky, precízne spracovane a kvalitné. Keď sa o ne staráte, budú Vám slúžiť veľmi dlho. Takisto musím vyzdvihnúť prístup, komunikáciu a jednanie obchodu, ktoré bolo vždy seriózne. Určite odporúčam. 
Spokojná zákazníčka Lucia 

...

Dobré ránko Klenotky,

objednávka prišla načas a som absolútne spokojná. Šperky sú krásne, vkusne zabalené. Teším sa  aj na ďalšie novinky. Krásny deň

Ing. Júlia Pokorná

...

Dobrý deň prajem,

ďakujem za rýchle dodanie darčeka k Valentínu. Som maximálne spokojný s tovarom aj s Vašou komunikáciou a starostlivosťou o zákazníka.

Prajem veľa daľších spokojných zákazníkov.

A. Páleník

...

Dobrý deň Klenotky,

ďakujem za dodanie náhrdelníka Destinee a predĺženie retiazky, ktoré bolo na moje prekvapenie, bezplatné v rámci Vášho servisu. Som spokojná a tak budem rada Vašou vernou zákazničkou. Krásny deň

Matilda Joneková

...

Dobrý deň prajem,

oceňujem pomoc pri výbere darčeka, odpovede na emaily aj cez víkend a celé to bolo zakončené obdržaním tovaru podľa predstáv, ktorý sa obdarovanej nesmierne páčil. Ďakujem. Vaše služby využijem aj v budúcnosti.

S pozdravom

Michal Hlinka

...

Dobrý deň. Ďakujem veľmi pekne za rýchle doručenie náramku Adriána. Je prekrasny. Pekný deň prajem. Zdenka Kubová. 

...

Dobrý deň prajem,

ďakujem za Vašu ochotu a ústretovosť s pomocou pri výbere darčeka. Náhrdelník a náušnice zožali úspech. Teším sa ďalšiu objednávku.

Pekný zvyšok dňa prajem, Antolová Zuzana

...

Dobrý deň. Dostala som úlohu vybrať si k 30tym narodeninám niečo trvácne, na pamiatku. Vybrala som si set Tosca5. Pani Niepelová, aj keď nemusela, ešte v ten deň mi poslala objednávku. Na ďalší deň mi prišla krásna darčeková krabička a v nej prekrásna súprava. Som očarená, pretože je krajšia ako na obrázku, čo sa stáva málokedy. A som milo prekvapená ochotou a príjemnosťou komunikácie so zákaznikom. Vrelo odporúčam ako krásny dar vhodný pre dámy rôznej vekovej kategórie, hlavne cenovo prijateľný a trvácny. Ešte raz ďakujem,

Diana P. 

...

Dobrý deň,

ďakujem za rýchle vybavenie objednávky. Urobila som si v tomto čase radosť a neľutujem. Klenotky sú prekrásne. Už mám vybraté ďalšie kúsky, hihi. Som veľmi rada, že som Vás objavila. Ďakujem a prajem všetko dobré

s pozdravom Maceášiková

...

Dobrý deň Klenotky,

veľmi pekne ďakujem za vybavenie objednávky, za jej prerozdelenie a doposlanie náušníc, ktoré mali dlhšiu dobu dodania neskôr. Veľmi si to vážim. Vami ponúkané šperky majú šmrnc a sú krajšie ako na obrázku. Teším sa na ďalšiu objednávku a odporúčam Vás kamarátkam, rodine aj kolegyniam.

Krásny deň Vám praje Miriama Pokorná

....

Dobrý deň,

dnes nám  bola doručená zásielka. PERLY sú prekrásne. A veľmi sa tomu teším lebo som si ich vybrala k nášmu dnešnému 30. výročiu MANŽELSTVA.
Riečne perly ma, netuším prečo, vždy fascinovali. Krásne vypracovanie. Takto vyzerá PRÁCA robená zo srdca. ĎAKUJEM a prajem veľa spokojných zákazníkov.
S úctou Adamcovci

....

Milé Klenotky,

sú momenty ktoré Vás chytia za srdce. A ten môj moment ste Vy. Prečo? Už dlhšie Vás sledujem na Facebooku a viem, že ste si prešla neľahkou životnou situáciou. Napriek tomu sú Vaše emaily, statusy a všetko dookola naplnené láskou a empatiou. Vybrala som si u Vás náušnice riečne perly a motto zo znením Držme sa pokoja a rozvahy. Držme sa lásky...dotklo sa ma a vniesli ste mi v tom momente do života pokoj. Čas na zamyslenie. V období tejto zúriacej pandémie. Nemuseli by ste to vôbec robiť, ale viem, že na to máte svoj osobný dôvod. A ja Vám ďakujem.

Mgr. Andrea Durná 

.....

Dobrý deň!
Dnes mi prišli náušnice, sú nádherné, som nesmierne spokojná.
Ďakujem Vám!
S pozdravom
Tünde Nyári Jarábek

....

Dobrý deň, 
Chcela som Vám zdeliť svoju veľmi pozitívnu skúsenosť s vybavením svojej objednávky a s tovarom samotným - bola som nadmieru spokojná. Objednávala som dve brošňe, ktoré sú skutočne nádherné, úplne ako na obrázku, ak nie aj ešte krajšie. Veľmi pekne ďakujem a budem sa tešiť na svoj ďalší nákup už čoskoro. Ešte raz moc ďakujem za takú pozitívnu skúsenosť a krásny darček.
Príjemný deň a pozdravujem,
Michaela

....

Dobrý deň prajem,

chcem sa Vám veľmi poďakovať za nádherné náušničky, ktoré veľmi potešili moju dcéru. Oplatilo sa na ne aj počkať. Nabudúce si vyberiem niečo pre seba. Ďakujem Klenotky

Pavlína Hanzlová

....

Milé Klenotky,

z Vášho spôsobu prezentácie a komunikácie cítiť lásku a srdce. Nie ste len obchod, ste niečo viac. Neviem to ani pomenovať. Preto Vám prajem len to najlepšie a je radosťou u Vás nakupovať.

M. Kavecká

.....

Dakujem za ustretovosť a rýchle vybavenie objednávky, sperky vcera dorazili – su naozaj krasne, radosť darovať tak peknú vec!

Prajem pekný vikend

Jana Bracinikova

...

Dobrý deň prajem,

chcem sa veľmi pekne poďakovať za rýchlosť dodania tovaru, za balenie a krásny šperk v podobe náušníc, ktorý naozaj potešil. Prajem všetko dobré.

Michaela P.

...

Dobrý deň prajem pani Niepelová,

Vašich náramkov sa nevie nabažiť celá naša rodinka. Od mamy až po sestry, či sesternice. Každej patrí aspoň jeden kúsok :-) ...No čo Vám napísať, radosť také skvosty nosiť, radosť s Vami komunikovať. "Nevidíme" sa naposledy.

Krásny deň, Adela Molnárová

....

Dobrý deň prajem,

chcem sa poďakovať za rýchlosť dodania srdcového náhrdelníka. V skutočnosti je nádherný, žiarivý a presne taký aký som si predstavoval pre moju manželku. Balenie aj s mottom dotvorilo celkový príjemný efekt celého darčeka. Veľká spokojnosť.

Igor Bánovecký

...

Dobrý deň prajem pani Niepelová,

dlho som zvažovala, kde nakúpim perly. No po otvorení balíčku som zostala milo prekvapená a neľutujem, že som sa rozhodla pre Vás. Perly mi sadli dokonale. Veľmi sa mi páčia. Celé balenie bolo skvostné a milé. Všetko tak ako má byť. 

Vaša spokojná zákazníčka Andrea Gáliková

....

Dobrý deň prajem,

hneď na úvod musím napísať, že Vám ďakujem za komunikáciu či je ráno, či je večer, či je sobota, dokonca nedeľa, aby sme stihli všetko vybaviť. Vďaka Vašej profesionalite, vedomostiam a odporúčaniam sme vybrali ten najkrajší možný darček. A bonus je, že v skutočnosti vyzerá lepšie ako na obrázku :). Bol to môj prvý nákup, ale istotne a zďaleka nie posledný. Prajem Vám skutočne len to najlepšie. 

Nadežda Michalíková

....

Dobrý deň pani Niepelová,
foto nosenia a obmieňania šperkov ma potešilo a tiež prístup ku klientovi. Nech sa Vám darí a ešte veľa spokojných klientov.
Truppová

.....

Dobrý deň pani Niepelová,

Náramok mi práve doručili , je krásny, ďakujem :) 
Bude to úžasný darček pre moju sestru , ktorá má v auguste narodeniny a na konci augusta príde za mnou do Belgicka. Určite sa veľmi poteší. Klenotky od vás sú vždy veľmi krásnym a vďačným darčekom.
Prajem vám krásny deň 
Nika Gregušová
....
Dobrý deň pani Niepelová,
chcem Vám veľmi pekne poďakovať za celý čas, ktorý ste mi venovala. Ďakujem za pomoc pri výbere doplnkov k mojim šatám, ktoré sadli naozaj dokonale. Môžem Vaše služby len a len odporúčať. Nech sa Vám darí :).
Krásny deň
Judita Miková

....

Dobrý deň prajem,

veľmi pekne ďakujem,náramok mi došiel.Je krásny a veľké díky aj za peknú krabičku.
S pozdravom L.Poláčková

....

Dobrý deň, pani Lenka,

ďakujem pekne za krásnu brošňu aj za atraktívny set náhrdelníka a náramku, je veľmi príjemný, elegantný a originálny. S Vaším prístupom ku klientom a s ponukou som maximálne spokojná. 
Prajem Vám pekné leto
Erika

.....

Dobrý deň,

náušnice boli doručené, sú naozaj nádherné. Už druhýkrát som si od Vás objednala šperky - vždy ako darček na 30. narodeniny a som s Vašimi produktami (aj službami - rýchle odpovede, krátka doba dodania, informovanie zákazníka o zmene stavu objednávky) nadmieru spokojná. Každý e-shop by mal fungovať tak, ako Váš :) 
Ešte raz Vám ďakujem a prajem príjemný deň!
Hamranová
...

Sperky su nadherne, dakujem a tesim sa na dalsi nakup.
Danielova

...

Dobrý deň dnes som obdržala set crystal perly marissa veľmi sa mi páči je to darček pre vnučku dúfam že bude spokojná ešte raz ďakujem Pinková

....

Ďakujem za náušnice...včera mi prišli a sú úžasné!!! Ďakujem aj za super rýchle dodanie. Všetko dobré ? Monika Havranová

......

Dobrý deň,

neviem nájsť kontakt, kde by som mohla napísať reakciu na objednávku, preto dúfam, že nebude vadiť , že reagujem na tento. Sestre som pod vianočný stromček objednala náušnice, ktoré boli doručené rýchlo (tak ako bolo garantované do Vianoc), a zároveň veľmi pekne darčekovo zabalené (s prenádherným mottom). Náušnice sú úúžasné. Na živo sú ešte krajšie ako na obrázku (pritom na obrázku boli maximálne skvostné). Verím, že aj keď je náročná s týmto darčekom bude nadmieru spokojná :).
Ďakujem Vám. Krásne Vianoce a šťastný Nový rok, a veľa spokojných zákazníkov. Anka

....

 

Dobry den, balicek mi v poriadku dorazil brosne su nadherne, velmi pekne dakujem a prajem vela uspechov, M. Butašová

....

Dobrý deň,

chcem iba napísať, že retiazka Lucette a naušničky Mercede sú krásne, krajšie v skutočnosti. Dostala som to od dcéry a vnučky, Viera Richterová

...

Dobrý deň,
balíček mi v poriadku dorazil. Prstienok je nádherný a to, čo obsahoval balíček dokazuje, že s týmito krásnymi kúskami pracuje niekto s láskou .............. Maximálne som si to užila a dúfam, že si prstienok budem užívať ešte dlho prajem Vám všetko dobré....................dagmar šišková

...

Dobrý večer pani Lenka, šperky dnes dorazili a sú prekrásne , veľmi pekne ďakujem za Vašu námahu a čas , ktorý ste nám venovala a pomohla mi zladiť darček rodičov pre nevestu, verím , že tak ako sa páčia mne a manželovi sa budú páčiť aj našej Svetlanke. Želam krásne nápady pri tvorbe krásnych šperkov , doplnok každej ženy, Vašu stránku si dosť často pozerám a teším sa z nových kúskov, ktoré tam stále dopľnate.

Veľka vďaka.

S pozdravom a prianím pekného dňa

Bieliková Iveta

....

Dobrý deň prajem Klenotky, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní darčeka, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte sa  a prajem všetko dobré.

J. Mikušová

...

Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne za rýchle dodanie setu. Prišiel v poriadku.Teším sa na ďalší nákup.Prajem všetko dobré a veľa spokojných zákazníkov. Pekný deň. Daniela Petíková

...

velmi pekne Vam dakujem zaperfektne sluzby! perlicky su krasne, dufam,  ze potesia....

S pozdravom  Lucia U.

...

Musím uznať, že už dávno som sa nestretla s tak jedinečným a osobitým prístupom k zákazníkovi, ako to bolo na Klenotkách. Či si predstavím telefonáty s Vami, mailovú komunikáciu, ústretový prístup, obal, básničky, vizitka... Úžasné, všade cítiť Vašu originalitu a zmysel pre detail. Naozaj inšpirujúce...

želám veľa, veľa úspechov
Bernátová

...

Dobré ránko,

tak náušničky naozaj včera dorazili, a sú úžasné. Večer som ich dala dcére a bola prekvapená a nadšená, čo ona z hocičoho nieje ☺. Ešte raz ďakujem a prajem veľa radosti a úspechov.

J. Badovská

...

Moje milé Klenotky,

ako vždy perfekto, s pozdravom Salajová

...

Ďakujem veľmi pekne za rýchle vybavenie mojej objednávky. Náušnice a náramok sú super, isto Vás budem odporúčať aj
svojim blízkym.

S pozdravom Janka Švajková

...

Dobrý deň prajem,

došli  mi náušnice, ktoré som u Vás objednala, sú nádherné som s nimi veľmi nadšená verím, že potešia aj osobu pre ktorú sú určené ako darček. Ďakujem veľmi pekne oplatilo sa na ne čakať prajem pekný zvyšok dňa

Jana T.

...

Dobrý deň,

včera mi prišiel ten Vami odporúčaný šperk Palace Selia a je perfektný :). Ďakujem Vám za radu a prajem veľa úspechov.

Novotná

...

Dobrý deň,

set dnes dorazil úplne v poriadku. Je nádherný, oveľa krajší ako na obrázku. Veľmi pekne ďakujem za rýchle dodanie, príjemnú komunikáciu, veľmi si to vážim. Prajem Vám všetko dobré, veľa spokojných zákazníkov.

Pekný deň Daniela

...

Dobrý deň,

ďakujem za krásny náhrdelník  a jeho predĺženie, jednoducho za služby, ktoré poskytujete, sedí dokonale. 

Marta

....

Dobrý deň, zásielku som si včera prevzala, perličková sada je naozaj elegantná a krásna, ďakujem, v budúcnosti si ešte určite niečo vyberiem a odporučím Vás aj kamarátkam, ďakujem,

s pozdravom, D. Smutná

...

Dakujem......moj nakup iste nebol posledny:). Paci sa mi vas pristup k zakaznikovi..aj pokyny na udrziavanie klenotiek su spracovane milo a vtipne..vidno ze mate k svojej praci pekny vztah :)). Tak nech sa vam dari.... pekny den prajem

Jarmila Horčičáková

...

Dobrý deň Klenotky :),

veľmi sa teším z obdržanej zásielky. Ďakujem za rýchle vybavenie a milý prístup.

S pozdravom D. Mikušová

...

Dobrý deň, naušničky prišli v poriadku sú krajšie ako na fotke ďakujem.

Dagmar K. z Trnavy

...

Dakujem, naramok je uz podarovany a zozal uspech nielen u novej majitelky :). Mam dalsi e-shop, ktory svojim kamoskam mozem odporucit. Prajem vela spokojnych zakaznikov ,)

Lucia B.

...

Dobrý deň ,

môžem povedať , že som bola milo prekvapená Vašou ochotou a rýchlo vybavením objednávky a zároveň aj kvalitou výrobku. Nech sa vám v roku 2015 darí , veľa spokojných zákazníkov a pekných výrobkov.

Renáta Š.

....

Dobrý deň.
S tovarom som bol spokojný , spravil radosť na vianoce mojim blízkym.
Ďakujem .

Jozef. S

...

Nemôžem povedať nič iné, len vyjadriť svoju maximálnu spokojnosť tak s nákupom, kvalitou, ako aj zákazníckym servisom. Maximálna ochota, ústretovosť a profesionalita sú dôkazom tej najvyššej úrovne poskytovaných služieb, ktoré vždy rada a s dôverou využijem.

Želám veľa úspechov pri ďalšej práci.

Ľubica B.

...

Velmi spokojna. Kvalitny tovar. Rychle vybavenie objednavky aj dodanie tovaru.

I.P.

...

Dobry den,

malokedy odpovedam na tento typ emailov, ale Vas pristup aj produkty su naozaj skvele a velmi Vam fandim. Nech mate co najviac spokojnych zakaznikov a udrzite si doterajsiu kvalitu. vsetko dobre prajem v Novom roku!

Alena Bednárová

....

Dobrý deň,

áno s doručeným tovarom som bola veľmi spokojná. Srdečne Vám ďakujem a určite si ešte niečo objednám.

Pekný deň

Zlatica F.

...

Dobrý večer,

balík došiel v poriadku a musím Vám povedať, že prsteň je nádherný. Ďakujem krásne

S pozdravom
J.Plaganyová

...

Ďakujem za rýchle doručenie krásneho prstienka. Obchod nie je len o predaji, ale hlavne o prístupe, ktorý je u Vás naozaj srdečný.

S pozdravom

Alexandra S., Piešťany

...

Milé Klenotky,

áno som spokojná nielen s Vaším servisom, ale aj s ponukou. Našla som Vás náhodou, šperk som si u Vás objednala prvýkrát a určite nie posledný. Máte veľmi pekne spracovanú ponuku. Každý vidí šperk ako treba - skutočný, v detaile aj ako pôsobí "oblečený", no a k tomu popis. Vaša ponuka je takto naozaj ojedinelá. Potešila ma aj zásielka zadarmo.

Ďakujem a aj Vám pekný deň

E. Chomová, Bratislava

...

Ďakujem, s Vašou službou som bola spokojná.

Jana K., Stožok

....

Dobrý deň prajem,

s prsteňmi, ktoré som si u Vás kúpila som maxi-spokojná:) Sú ešte krajšie ako na fotkách. Už mám vybrané ďalšie šperky, ktoré si u Vás v najbližšom období určite kúpim.

S pozdravom

Gabika V.

.....

Dobrý den, jsem ráda, že jsem se rozhodla koupit oba řetízky s přívěskem u Vás v kamenném obchodě v Raj. Teplicích (barevné kolečko a zelená slza se srdíčky). Vaše šperky jsou nádherné a nositelné také mimo slavnostní příležitosti. Vaše internetové stránky mě mile překvapily a bude velmi těžké odolat dalším výrobkům, které nabízíte :-).

Zdraví Zuzana, Opava

....

Bezproblémové reklamácie: Samozrejme raz za čas k nám príde aj nejaká reklamácia: ako vypadnutie napríklad vypadnutie kamienku. Nakoľko všade sa môžu vyskytnúť nejaké chyby, nakoľko človek je okrem iného aj tvor chybný. Snažíme sa Vám však výjsť maximálne v ústrety.

Vážená paní Niepelová,

chtěla bych Vám velmi poděkovat za vstřícnost a ochotu. V pondělí jsem byla s přítelem v Rajeckých Teplicích. Ikdyž jste měla zavřený svůj obchůdek, chtěli jsme vyreklamovat náramek, zorganizovala jste velmi ochotně nejen reklamaci, ale i okamžitou výměnu náramku za nový. Mohu vřele všem Vaše klenotky doporučit.

Měrková Pavla

...

Dobrý deň,

ďakujem za skvelý servis a ochotu. Šperky sú krásne :)a zaujímavé. Teším sa na ďalšie novinky v ponuke.

Andrea F.

...

Dobrý deň pani Niepelová,

ďakujem veľmi pekne. Bola som veľmi spokojná s nákupom aj s Vašou starostlivosťou. :)Šperky mi včera prišli, a naživo sa mi zdajú ešte krajšie ako na obrázku, takže sa veľmi teším.

Prajem veľa ďalších zákazníkov, určite Vás budem odporúčať nielen pre Vašu zaujímavú ponuku šperkov,ale aj vďaka Vášmu milému prístupu.

S pozdravom,

Martina Lednárová

...

Dobrý deň pani Niepelová,

až teraz som sa dostala k počítaču a preto Vám chcem s veľkým oneskorením , ale naozaj s vďačnosťou zaslať veľké ĎAKUJEM. Z mojej strany je spokojnosť ,bola ste maximálne ústretová a Váš zákaznícky servis odborný, bezchybný a rýchly. Ľutujem,že ste nevidela dcérinu tvár, keď sme jej venovali dar.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem :)

Mária Vajdová

...

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujem za rýchle doručenie a milú pozornosť. Taktiež za odporučenie, vysvetlenie a milý pohotový prístup.

Lukáš Ondavský

...

Dobrý deň.

S nákupom vo Vašom internetovom obchode som veľmi spokojná. Tovar prišiel rýchlo. Bol to darček a veľmi sa páčil. Určite budem u Vás ešte nakupovať.
Ďakujem.

S pozdravom.
Miriama

...

Zdravím Vás! S nákupom vo Vašom internetovom obchode som bola spokojná, takisto aj zákaznícky servis bol kvalitný a spracovanie mojej objednávky rýchle. Nakoľko náramok, ktorý som si objednala je darček k 50-ke jednej dáme, neviem či ona bude spokojná s darčekom. Mne osobne sa ten náramok veľmi páčil, vidieť na prvý pohľad, že je vyrobený z kvalitného materiálu.

S pozdravom Angela Harangozóová, Želiezovce

....

Dobrý deň,

som spokojná s nákupom aj dodaním. Váš eshop má osobité čaro. Pekný deň želám :)

Ľudmila Vysočanová

...

Dobrý deň, Maximálna spokojnosť, rýchlosť objednania - doručenie, na jednom obr. je však šperk na väčšom kruhu bez kamienkov, na druhom už áno, trocha som bol z toho nesvoj, ale nepanikáril som a došlo to OK, šperk sa páči, zožal úspech a obdiv, takže budem len odporúčať, ďakujem, pekný deň z Trenčína prajem,

Peter Š., Trenčín

....

Dobrý deň,

nakoľko darček bude odovzdaný až tento víkend, neviem reakciu. Mne a mojim priateľom sa zatiaľ veľmi páči. S pozdravom

Ing. Erika Z.

...

Dobrý deň,

ďakujem za radu pri tel. rozhovore, aj keď opakovane. Spolu sme vybrali vhodný a krásny darček. Balenie krásne, má to šmrnc. Držte sa :)

Michaela K., Zvolen

....

Dobrý deň,

ďakujem za vybavenie objednávky, naozaj spokojnosť. Milé prekvapenie a ľudský prístup je v dnešnej dobe viac ako vítaný :). Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov.

S pozdravom

Lucia Kulichová

...

Referencia k ďalšej objednávke od pani Hanzelovej:

Dobrý deň p. Niepelová,

veľmi pekne ďakujem za veľmi rýchle a pohotové vybavenie mojej objednávky. Naše babky a dedkovia boli spokojmé s darčekom pre pani  riaditeľku. Ste jeden z mála internetových obchodov, ktorý si váži zákazníkov. Ešte raz ďakujeme a želám pekný deň.

Patrícia Hanzelová a kolektív Domova dôchodcov

...

Dobry den

S nakupom cez internetovy obchod klenotky.sk som bola spokojna ako aj so zakaznickym sevisom :). Prsten je nadherny. Dakujem velmi pekne a Vas internetovy obchod urcite odporucim dalej. :)

Pekny den prajem.

Helena, Nitra

....

Dobrý deň prajem , bola som spokojná so službami, tovar bol doručený v poriadku a velmi rýchlo.

Ďakujem a prajem prijemný zvyšok dňa
Monika, Šturovo

....

Dobrý deň,

ďakujem za milý prístup a promtné vyriešenie mojej objednávky. Skutočne krásny obchodík a ochota. S náušnicami som maximálne spokojná.

s pozdravom

Monika Čížová

....

Dobrý večer,

bola som spokojna a naušničky sa mi pačia:D, Adriana Č.

....

Dobrý deň, ďakujem za rýchle dodanie šperku. Náhrdelník je prekrásny, krajší ako na obrázku. Prajem pekný deň.

Lujza Hrmová, Košice

.....

Ďakujem, tovar som obdržala, šperk je nádherný. Horváthová Mária.

.....

Dobrý deň, som rád, že som sa rozhodol pre nákup u vás. Šperk bol pre moju priateľku a veľmi ju potešil. Taktiež rýchla doba dodania. Do budúcna vám prajem veľa spokojných zákazníkov.

Juraj V., Košice

.....

Dobrý deň,

ďakujem za ochotu a aktívny prístup. Šperky sú nádherné a aj Vaša stránka veľmi pekná. Cením si Váš celkový prístup k zákazníkovi. Odporúčam ďalej.

S pozdravom J. Majdová.

.....

S nákupum som bola vrele spokojná a v blízkej budúcnosti určite plánujem novú objednávku. Klenotka, ktorá prišla je nádherná a určite Vás budem odporučovať aj ostatným ľuďom.

S pozdravom Guzmová.

.....

Dobrý deň, áno ďakujem bola som veľmi spokojná náušničky sú krásne také ako na obrázku. Takže žiadne výhrady.

Ďakujem Ingrida P.

.....

Dobrý deň prajem , prstienok prišiel, je nadherný...som maximálne spokojná ,určite to nebol posledný nákup u Vás. Prajem všetko dobré,

s pozdravom Adriana Žiaková

.....

Veľmi krásny obchodík - pekná, prehľadná a hlavne funkčná web stránka, skvelý full klientský servis a celkovo nádherná starostlivosť o zákazníka. Vrelo odporúčam každému. Príjemné nakupovanie :)

BarboraDu, Bratislava

.....

Prsteň je super...ešte potrebujem náramok s takými istymi kameňmi..nemáte niečo také? Ďakujem !

s pozdravom Ivana, Levice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ďakujeme za Vašu priazeň (viac tu)

Zavolajte nám, radi Vám pomôžeme. Stlačte tlačidlo.
+421 948 668 662