Predajňa Žilina

Našu galériu sme po prvý krát otvorili 14.8.2014 v Rajeckých Tepliciach. Ako šiel čas, život nám priniesol nové podnety a presne 12.3.2016 sme sa začali sťahovať do Žiliny. Tento deň bol pre nás po viacerých stránkach výnimočný. Pre mňa naozaj špeciálny, nakoľko som oslávila svoje 33 narodeniny. Pre všetkých, ktorí sa podieľajú na našom raste sú pekným pokračovaním a zároveň majú príchuť "nového začiatku". Taktiež ďakujeme našim milým zákazníkom, ktorí nám postupne dávajú podnety, kde by radi videli Klenotky. 

Nájdete u nás luxusnú bižutériu a šperky, perly, polodrahokamy Klenotky s originálnym dizajnom. Snažíme sa Vám priniesť nové, zaujímavé dizajny, svieže kúsky, sledujeme všetky trendy a priamo sa zaujímame o dianie vo svete módy a šperkov.

Taktiež u nás nájdete: sklenené české výrobky ArteGlass - vysoko kvalitné a originálne umelecké produkty zo skla v exkluzívnych a limitovaných edíciách.  Ide o šperky, misy, vázy, misky. Produkty sú vyrábané technikou "fusing" - ohýbanie a spekanie skla, pričom každý výrobok je zaopatrený originálnym podpisom dizajnéra. Stretnete sa tu aj s bublinkovým dizajnom, ktorý je celosvetovo unikátny. 

Originalitu nájdete aj v ponuke jedinečných kabeliek BambasBag z prémiovej kože s nádhernými motívmi. Táto kolekcia luxusných kabeliek Bambas zastáva medzi ostatnými výrobcami kabeliek výnimočné postavenie, keďže ako jediná značka na trhu zdobí svoje produkty originálnymi ručne maľovanými motívmi. Každá kabelka predstavuje unikátny umelecký kúsok. Využitie patentom chránenej metódy rytia a maľby na kožu dáva možnosť špičkovým umeleckým maliarom popustiť uzdu svojej fantázii a prinášať zákazníčkam originálne výrobky.

No a tu nekončíme .... onedlho u nás nájdete ďalšie priam božské kúsky, ktoré Vám samozrejme časom predstavíme. No nateraz budú zahalené jemným rúškom tajomstva.

Tiež budete môcť absolvovať zážitkové fotenie s líčením, šperkami s úsmevnými žienkami - skvelou vizážistkou a originálnou fotografkou. Staňte sa Kráľovnami okamihu.

Veríme, že pre Vás vytvoríme jedinečnú, priam rozprávkovú atmosféru a stanete sa našou súčasťou. Našu prácu milujeme a veríme, že to rovnako pocítite aj Vy.

Adresa prevádzky :

MARIÁNSKE NÁMESTIE 24 roh, 010 01 ŽILINA

( smerom na ul. Jozefa Vuruma - oproti reštaurácii Trattoria -

smer k Domu umeniu Fatra, smer Polícia)

OZNAM - otváracie hodiny pre Vianočné obdobie

Pondelok - od 9:30 do 18:00 hod.

Utorok - od 9:30 do 18:00 hod.

Streda - od 9:30 do 18:00 hod.

Štvrtok - od 9:30 do 18:00 hod.

Piatok - od 9:30 do 18:00 hod.

Sobota - Zatvorené

Nedela - Zatvorené

Otvorené od 26.4.2016.

                                                                                 

Ďakujeme za Vašu priazeň (viac tu)

Zavolajte nám, radi Vám pomôžeme. Stlačte tlačidlo.
+421 948 668 662